יום כיף בקיסריה

אנו באורן הפקות מזמינים אתכם להיכנס לעולם של חוויות ייחודיות, במקום בו עברה המפואר של קיסריה פוגש את קדמת הטכנולוגיה תוך שילוב מנצח בין משחקי אתגר ספא מפנק ואוכל טוב.

 

 העיר העתיקה בקיסריה, על מפרציה, הנמל העתיק, חומותיה, והמבנים ששוחזרו הינה אתר היסטורי המהווה תפאורה מושלמת לביצוע יום חוויתי גדוש באקשן.

הפעילות האתגרית ב"נמל קיסריה" הינה פעילות קונספטואלית ייחודית אשר הופכת את הביקור בנמל קיסריה לחוויה מוחשית ובלתי נשכחת.

          

פעילות כייפית מהנה מגבשת ומאתגרת בנופיו המרהיבים של נמל קיסריה.

 

לרעיונות נוספים התקשרו 04-9544599/88

 

 יום כיף לדוגמא

 

את הבוקר נפתח בארוחת בוקר טובה במסעדה יפיפייה היושבת בנמל קיסריה

בתחילת היום נציגי הסנאט הרומי (מדריכי הפעילות) יקבלו את המשתתפים ויעניקו הסבר על מסלול הפעילות הייחודי. הכולל משימות ייחודיות,כתב חידה עתיק,חידות היגיון וצפנים.

לשם פתרון כתב החידה צריכים המשתתפים לבצע משימות קבוצתיות ולנוע בין האתרים הקסומים בעיר העתיקה- החפיר הקדום,הקמרונות,המזח העתיק ומקדש אוגוסטוס הופכים לרקע המושלם לפעילות בלתי נשכחת..את הפעילות יובילו מדריכים מנוסים אשר יתרמו רבות לחוויה.

כל קבוצה צריכה לשתף פעולה, לאלתר ולהפעיל כישורים אינטלקטואלים, פיזיים וארגוניים על מנת לבצע את המשימות בצורה המיטבית.הקבוצות מתחרות ביניהן על "אות הלגיון הרומי"-כשרמת התחרות והמשימות מותאמת לאופי המשתתפים וליעדים אשר הלקוח מציב ליום קסום זה.

המשימות הינן מגוונות ומשלבות בין אתגרים פיזיים לאתגרים חשיבתיים.


לאחר שהתעייפנו, נלך להתפנק בספא קיסר.


גם אתם נהייתם רעבים?!

הגיע הזמן לאכול.

בסיום המנוחה נסעד ארוחה בשרית טובה.

 

אחרי ששבעתם ואתם מרוצים עם כוחות מחודשים

אפשר לחזור הביתה...

 

גלריית תמונות יום כיף

 

 חזרה ליום כיף