יום כיף לעובדים בתל אביב – חוויה מיוחדת וחד פעמית

אוי תל אביב, העיר העברית הראשונה. כל כך הרבה קסם ברחובות, ניחוחות של שוק מעורבים באורבניות ויוצרת מקום שבהחלט שווה לעשות בו יום לעובדים בחברה.
כדי להפיק אירוע בסדר גודל בעיר תל אביב אין ספק שצריך להיעזר בסבלנות, יוזמה ונחישות. שלב הרעיון הגיע לאחר שניסינו כאן באורן ורינת הפקות ליצור חוויה ייחודית לעובדים במשרד. המחשבה מאחורי יום כיף לעובדים בתל אביב אומנם קשה יותר מרוב המקומות שיש לנו להציע. אבל אנחנו בחברת ההפקות יכולים להבטיח לכם שתקבלו אירוע חברה מהמרשימים והמושקעים שנראו היום.

מהו מפיק מתאים לאירוע?

אנחנו באורן ורינת הפקות הבנו שבכדי להיות מפיק אירוע מנוסה- אתה חייב להיות בעל ניסיון עשיר בתחום. הייחודיות שלנו כחברת הפקת להפוך את המשימה הבלתי אפשרית והמפחידה – לאפשרית ולמדהימה. תמיד ישנם עוד פרמטרים שיש לקחת בחשבון.
מפיק אירועים חייב שיהיה בעל יחסי אנוש מהגבוהים שיש ובעל יכולת אילתור וביצוע גבוהות. למפיק האירועים חייבת להיות כימיה טובה מול הלקוח בין אם זה משרד או אירוע משפחתי.

יפה שעה אחת קודם
זה בדיוק מה שצריך להיות המוטו שלכם לתכנון אירוע. קחו את יום כיף לחברות.
את יום הכיף אנחנו חברת ההפקות צריכים לארגן כמה שיותר זמן מראש – ככל שאנחנו נתכנן את זה מוקדם יותר כך נוכל להימנע מטעויות בעתיד.
את האירוע אנחנו מפיקים תוך התייחסות לפרטים הקטנים, החל מסוג ההגברה והמוזיקה ועד הכיבוד הקל אותו יאכלו עובדי החברה כאשר יגיעו לאותו יום כיף לחברה.
בעל עסק? חושב שהעובדים שלך כבר עייפים? זה בדיוק הזמן לקבוע להם יום כיף בתל אביב או נופש חברה במקומות הקסומים שיש לארצינו להציע (עד שייפתחו את נתב”ג כמובן)
אנו באורן ורינת הפקות מתחייבים להעניק לכם את השירות המהיר והאמין ביותר בכל עולם הפקות האירועים.

הפקת אירוע חברה- זה הזמן הנכון ביותר לעשות את זה
העובדים עייפים, השנה האחרונה הייתה לא פשוטה עבור כל המשרדים והחברות.
אירוע חברה עם קונספט מיוחד יעלה את רמת המוטיבציה של העובדים ובסופו של יום את התפוקה שלהם.
עובד טוב זה עובד שכיף לו להגיע לעבודה. הפקת אירוע לעובדי החברה במקומות מפתיעים וקסומים יעלו המורל ואת כמות החיוכים שיסתובבו להם במסדרונות המשרד.
בואו ליצור לעובדים חוויה בלתי נשכחת עם יום כיף שיעשה להם טוב על הלב.
את הלוקיישנים אירועי החברה אנחנו בחברת ההפקות של אורן ורונית בחרנו בקפידה לאורך השנים ושמנו לנו מטרה מרכזית – לתת לכמה שיותר חברות להנות מהכיף והייחודיות של אירועי החברה שלנו.
2020 הייתה לא פשוטה, בואו להפוך את 2021 להכי מיוחדת וליותר בלתי נשכחת.
 אבל בטוח מהצד החיובי בניגוד לשנה הקודמת שעברנו.

נופש חברה –אופציה מעניינת לא פחות
האופציה הבאה היא מיוחדת מאוד, והיא משדרגת בכמה רמות את יום כיף לחברה.
בואו ליצור נופש חברה מיוחד באחד מהלוקיישנים היפהפיים שיש לישראל להציע.
החל מהצפון הירוק שמתחיל לפרוח דרך הצד האורבני של תל אביב ועד למדבריות של צפון ים המלח.
אירוע חברה בלוקיישן כזה – יהפוך אותו לבלתי נשכח.

דילוג לתוכן