fbpx

איך הכל התחיל?

אתם בטח מכירים את סיפורים האלה שמתחילים ב”הכל קרה במקרה”. גם בסיפור שלנו הכל התחיל במקרה, למרות שאנחנו יודעים להגיד היום בוודאות שזה ממש לא היה במקרה. אתם שואלים איך אנחנו יודעים…? אנחנו יודעים כי אנחנו קמים בבוקר בשמחה, יוצרים בתשוקה, מתרגשים מהעשייה, אוהבים את מה שאנחנו עושים והאירועים שלנו מתנהלים בשלווה, בהרמוניה ובהצלחה גדולה.

אז הכל התחיל כשאורן היה רכז נוער בכפר האומנים עין הוד. מתוך רצון להעצים את הנוער ולהפוך אותו למשמעותי בקהילה, קיבל החלטה להפיק עם הנוער פסטיבל מקומי. באמצעים מוגבלים אך עם המון תעוזה, נחישות ויצירתיות, התקיים פסטיבל “אפיקומן” שנמשך שלושה ימים ואירח כ-20,000 מבקרים מכל רחבי הארץ. אירוע שהוגדר כהצלחה מסחררת.
הפסטיבל הזה היה אירוע משנה חיים, לא רק לבני הנוער ותושבי עין הוד, אלא גם עבור אורן. ברגע הזה הבין אורן שזה מה שהוא אוהב! לברוא יש מאיין, כזה שגורם לאנשים שמחה, אחדות ומשמעות!.
הדי הפסטיבל וההבנות שעמן יצא אורן מהאירוע, זימנו עבורו מיד את הפקת פסטיבל ה”חג של החגים” עבור עירית חיפה ומשם אינספור פסטיבלים ואירועים.
רינת, זוגתו של אורן, הייתה באותם ימים בעלים של חנות בגדי מעצבים מצליחה, שיזמה והקימה בכוחות עצמה וכנגד כל הסיכויים. היא נשבתה בקסם הפקת האירועים, סגרה את העסק ומאז (משנת 2001) הם כח מנצח!
לימים, אורן ורינת התחתנו, הקימו את ביתם במושב גבע כרמל, שם רינת גדלה, והביאו לעולם 3 ילדים, שבעת הצורך נרתמים לעזרה בהפקות האירועים.

Asset 4

מה אנחנו
מביאים איתנו?

הפקת אירועים זה הטבע שלנו! זה לא משנה מי קהל היעד, איפה ומתי זה מתקיים. אנחנו יודעים לחקור לשאול ולזהות מה הלקוח שלנו צריך, מה חלום, מה המטרות של האירוע, ומתוך זה לברוא את האירוע המדויק עבורו. אירוע כזה שיהיה בו התמהיל הנכון שישאיר חותם ויעניק למשתתף בו ערך מוסף. אנחנו יודעים להגיד היום בוודאות שיש לנו את הנוסחה לייצר שמחה, ביחד ומשמעות. הסוד הוא בתוכן האיכותי המותאם, במינון ובתזמון של כל חלק באירוע וביצירת האווירה המתאימה.

אנחנו עושים את זה מתוך חיבור אנושי, מחויבות ונאמנות לאנשים! לאנשים שהם הלקוחות שלנו, לאנשים שהם האורחים שלנו, לאנשים שעובדים איתנו, לאנשים שהם הספקים שלנו, לאנשים שהם חלק מאיתנו ואנחנו חלק מהם. אנחנו נוכחים בכל אירוע שלנו. מחויבים ללקוחות שלנו ולעצמנו שהאירוע שתכננו יהיה במיטבו.
צברנו במהלך השנים ידע וניסיון עצום ואינטואיציה מפותחת שמובילה אותנו לבחור נכון. יש לנו מאגר בלתי נדלה של רעיונות וספקים מאירועים שכבר עשינו. ויחד עם זאת, מתוך ייצר הסקרנות והחדשנות שבנו, אנחנו לומדים ומתפתחים כל הזמן, ומביאים לאירועים שלנו משהו אחר, חדשני, עכשווי, שונה, מרגש ומעניין שמותיר אחריו חוויה ייחודית של wow.

Asset 4

מה כבר עשינו?

עם ניסיון של 18 שנים בענף הפקות האירועים, עשינו המון אירועי חברה: אירועי קונספט, כנסים, מפגשי חברה, ימי כיף וגיבוש, נופשים לעובדים, אירועי משפחות, קייטנות לעובדי החברה. אנחנו “חברת הבית” במספר רב של חברות וארגונים, ונותנים להם מענה לכלל אירועי הרווחה, שנה אחר שנה.

עבור חלק מלקוחותינו, אנחנו מכינים תכניות שנתיות ורב שנתיות לפעילויות רווחה, מה שמאפשר למנהלים שקט נפשי, הערכות תקציבית וידיעה ברורה שהארגון שלהם בידיים טובות ומקבל את האוויר לנשימה שהוא זקוק לצורך המשך יצירה והתפתחות.
עשינו אירועי תוכן וקונספט מיוחדים למוסדות ורשויות מקומיות ובניהם טקסים ואירועים לציון נקודת דרך משמעותית בארגון, אירועי חוצות לציבור הרחב, אירועי קונספט בחגים.

Asset 4

החלום שלנו

להמשיך ליצור ולייצר אירועים משמעותיים שיש בהם תוכן ייחודי, מתוך אמון מלא שאנחנו נדע לזהות מה התמהיל הנכון עבורכם כך שבסופו של דבר האירוע ישיג את כל מטרותיו ואת מטרת העל שלנו שמלווה אותנו לאורך כל הדרך – לייצר אירועים איכותיים ומיוחדים המייצרים שמחה ואחדות.

תסמכו עלינו, אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, אנחנו כאן עבורכם.

דילוג לתוכן